Dítě pro pobyt v MŠ ve šk.roce 2014 - 2015 bude potřebovat

07.07.2014 09:11

Dítě  pro  pobyt  v  mateřské  škole  potřebuje:

Pohodlné oblečení  pro  pobyt ve třídě

Ve kterém si může hrát, cvičit, tančit, malovat.

Přezůvky  s  pevnou  patou

Bačkůrky s protiskluznou  podrážkou ( z důvodu bezpečnosti ), nevhodné jsou hlavně  pantofle - není  zpevněný kotník. /PODEPIŠTE/

Starší  obuv  a  oblečení

Na pobyt venku je nejlepší starší oblečení (takové, aby si dítě mohlo hrát bez obavy ze zašpinění).  Nesmí se zapomínat ani na rukavice (ne prstové), šály a čepice v zimě a nějakou pokrývku hlavy v létě.Doporučujeme šusťákové kalhoty ,které můžeme navléknout na tepláčky(na podzim tenké,v zimě podšité).V případě deštivého počasí dávejte dětem do skřínky pláštěnku.(ne deštník)

Odpolední  odpočinek

Na odpolední odpočinek potřebuje dítě vlastní  pyžamko.

Rezervní  oblečení

Děti by měly mít ve školce rezervní oblečení pro případ nehody. Náhradní tričko, tepláčky (punčocháče, sukýnku) a spodní prádlo,ponožky.

Oblíbený  hrníček

Pro zajištění pitného režimu má každé dítě svůj vlastní oblíbený hrníček, který si snadno pozná a používá ho během dne.

Jednou  za  školní  rok  se vybírá:

• 3x  balíček  ubrousků
  • 12 ks  toaletního papíru
  • 3 balení papírových kapesníčků (10 x 10ks)
  • 1 balík  xeroxového  papíru