!!! POZOR DŮLEŽITÉ !!! - zabezpečení MŠ

19.12.2014 16:43

Vážení rodiče,

v průběhu měsíce ledna bude také naše mateřská škola zabezpečena ochranným čipovým systémem.

Po dalším jednání s firmou, která bude zabezpečení MŠ provádět, jsme se dohodli na další možné – lepší variantě ohledně zakoupení čipů.

Rodiče budou povinni si zakoupit 1 nebo 2 kusy čipu v hodnotě za 1ks 150,-Kč( na kauci ). Každý čip bude označen daty pro konkrétní dítě a zanesen do bezpečnostního systému. Po ukončení docházky dítěte do mateřské školy Vám bude částka, při odevzdání čipů, vrácena.

Je možné si zakoupit i další čip do rodiny za cenu 100,-Kč, za tyto čipy se peníze vracet nebudou.

Ztrátu čipu, prosím, neprodleně nahlaste učitelce ve třídě, aby mohla být data vymazána ze systému a zabránilo se bezpečnostním rizikům.

Zakoupení čipu:

Zálohu na čipy ve výši 150,-Kč za jeden kus budete platit od 12.1. do 16.1.2015 oproti podpisu u učitelek ve třídě, kterou Vaše dítě navštěvuje.

Používání čipu:

Mateřská škola Zvídálek bude po celý den uzavřena.

V době příchodu dětí do MŠ ( 6,30 – 8,30) a rozcházení dětí ( 12,30 – 13,00 a 14,30 – 16,30 ) budete pro vstup do mateřské školy používat čipy.

Veškeré další informace Vám poskytnou učitelky v jednotlivých třídách.